+420 604203010
Podpora
O Multione Zpět

O Multione

Multione, to jsou vysoce kvalitní multifunkční kompaktní mininakladače vyráběné italskou společností CSF, která patří leaderům v tomto odvětví navíc s více než 30 let zkušeností. Tisíce strojů Multione provádí práce každý den po celém světě a i za těch nejnepříznivějších podmínek poskytují spolehlivý výkon.V České republice hledal výrobce strojů Multione silného partnera se silným zázemím.Po neúspěšné spoupráci s předešlým importérem této značky byly nároky výrobce Multione ještě mnohem vyšší.Hledala velkou a stabilní společnost která bude schopna kompletně zajistit perfektní zázemí tak aby měli zákazníci vždy plně zajištený kompletní služby , které zaručují absolutní spokojenost zákazníků Multione.

Proto  v roce 2015 získala na nakladače MultiOne výhradní zastoupení pro Českou republiku společnost P&L.Která má silné zázemí a silnou obchodní síť s jasnými pravidly.

Česká verze oficiálních stránek výrobce je k dispozici na cz.multione.com.

 

Přednosti nakladačů MultiOne

 • Multifunkčnost
  Není nutné kupovat více strojů. Díky teleskopickému výložníku a univerzální rychloupínací desce lze k nakladači upevnit více než 170 variant příslušenství.
 • Výkon
  koncentrace značného výkonu do malého trupu nakladačů. Vybaveny jsou zážehovými i vznětovými motory (Yanmar, Kubota) o výkonu od 20 do 60 k. Přímý hydrostatický pohon všech kol zajišťuje maximální tah i v náročném terénu a podmínkách. Diferenciál se samočinným blokováním je užitečný při práci na měkkém podkladu, kdy je třeba zabránit poškození stroje. Děličem točivého momentu je zajištěn tah a dobrá manévrovatelnost na zledovatělém či blátivém povrchu.
 • Bezpečnost
  Snímač zatížení a speciální konstrukce bezpečnostního ROPS rámu z ocelových trubek pro ochranu při převrácení zajišťují kompletní ochranu obsluhy. Robustní kloubový rám zvyšuje stabilitu stroje. Všechny díly se navrhují a testují tak, aby zaručovaly vysokou pevnost, spolehlivost a snížené požadavky na údržbu.
 • Pohodlí a design
  Přihlíží se ke každému aspektu pro maximální pohodlí a jednoduchou obsluhu. Ergonomické sedačky, intuitivní ovládací prvky a kabina s výhledem do všech směrů (bez ohledu na velikost řidiče) poskytují vysokou úroveň komfortu.
 • Stabilita
  Dvojitý teleskopický výložník ve tvaru H se samo vyrovnávacím systémem přináší extrémní stabilitu, pevnost a udržuje náklad v blízkosti stroje, což umožňuje vyšší nosnost při zvedání. Motor je umístěn v zadní části, což také přispívá k vysoké stabilitě. Jako volitelné příslušenství lze použít zadní závaží.
 • Jízdní vlastnosti
  Volant, multifunkční ovládací páka a ergonomicky uspořádané prvky na palubní desce zajišťují snadné ovládání stroje bez složitého učení. Kloubový rám a teleskopický výložník zajišťují vysokou efektivitu práce. Díky kloubovému rámu se snižuje opotřebení pneumatik i spotřeba paliva.
 • Obratnost
  Kompaktní rozměry a kloubový rám nabízejí skvělou manévrovatelnost ve stísněných prostorech.
 • Hmotnost
  Nízká hmotnost umožňuje používání nakladače také na „citlivých“površích, jako jsou trávníky, vydlážděné plochy, nebo i uvnitř budov. Další výhodou je možnost převozu v dodávce nebo na větším vozíku.
 • Kvalita
  Díky vysoké kvalitě každého dílu a nepřetržitému testování všech komponentů je dosaženo maximálního výkonu v jakýchkoliv pracovních podmínkách a s jakýmkoliv příslušenstvím.
 • Příslušenství
  Hydraulický systém s několika konektory a deska pro automatické zajištění doplňků umožňují rychlé připojení všech variant příslušenství, které zabezpečí práci stroje po celý rok.

Máte dotazy ,zaujali Vás nakladače Multione volejte nám na tel:604 203010-Michal Prokop -prodejce a servis v Libereckém a Ústeckém kraji.

Pište na  info@nakladace-multione.cz.

  Budu se těšit na Vaše dotazy.

 

                                                                       Michal Prokop-Multione severní čechy

 

KONTAKTUJTE NÁS
Michal Prokop
Okrouhla 98
Nový Bor
473 01
IČO: 67846564
+420 604203010
michal.prokop@nakladace-multione.cz
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
NAPIŠTE NÁM
ODEBÍREJTE OD NÁS NOVINKY
Zanechte nám zde vaši mailovou adresu a my vás budeme pravidelně informovat o novinkách.
2015 © copyright all rights reserved leorond